Pracownicy szkoły

 
   
 

Nauczyciele

       
Wiesława Grabińska Dyrektor, Muzyka, Zajęcia artystyczne Dyrektor  
Małgorzata Miszczuk Wicedyrektor, Religia Wicedyrektor, wychowawca kl. II GIM  
Augustynowicz Elżbieta Biologia, przyroda, WDŻWR    
Bagnucka Monika Język polski, Historia wychowawca kl. VI SP  
Chochla Marzena Edukacja przedszkolna, Zajęcia socjoterapeutyczne    
Ciba Bożena Wychowanie fizyczne (urlop)    
Czaplicka Mariola Edukacja przedszkolna    
Dądera Beata Nauczanie indywidualna, Zajęcia rewalidacyjne    
Dębicka Danuta Edukacja wczesnoszkolna, Zajęcia rewalidacyjne wychowawca kl. II SP  
Stołowska Magdalena Język angielski wychowawca kl. I GIM  
Gibuła Mariola Edukacja wczesnoszkolna, Terapia logopedyczna wychowawca kl. III SP  
Gilgacz Wiesław Geografia    
Grodz Emilia Język polski, Historia, WOS    
Gzieło Dominik Religia    
Kupracz Bożena Bibliotek szkolna    
Lichocka Karolina Matematyka wychowawca kl. IV SP  
Lis Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna wychowawca kl. I SP  
Łajewska Aldona Edukacja dla bezpieczeństwa    
Mrozińska Iweta Pedagog szkoły Pedagog  
Noworolnik Wioleta Edukacja przedszkolna    
Paszkiewicz Hubert Informatyka, Przyroda, Fizyka, Zajęcia komputerowe wychowawca kl. V SP  
Miranowicz Aleksandra Plastyka, Chemia, Zajęcia artystyczne    
Maciejczyk Anna Nauczanie indywidualne, Rewalidacja indywidualna, Świetlica    
Przytarska Anna Nauczanie indywidualna, Rewalidacja indywidualna, Nauczyciel specjalista    
Wątrobińska Marta Matematyka, Świetlica    
Wiśniewska Dorota Język niemiecki wychowawca kl. III GIM  
Grodzka Monika Zajęcia techniczne    
Zagaja Małgorzata Język angielski (urlop)    
       
 

Pracownicy obsługi

 

Parysiak Krzysztof Konserwaror-palacz    
Adam Fedyniak Konserwaror-palacz    
Maria Chołda Opiekun dzieci w autobusie szkolnym    
Renata Łysiak Pracownik prac lekkich    
Renata Biniek Pracownik prac lekkich    
Barbara Głuszko Pracownik prac lekkich    
Agnieszka Piórecka Pracownik prac lekkich    
Agnieszka Mrówczyńska Pracownik prac lekkich    
Anna Głażewska Administracja     
Aleksandra Sawicka Administracja